06 Şubat 2014

Finansbank Kredi Kartı Yenileme Ücreti Alıyor.

Gardfinans go'yu yaklaşık 3 senedir kullanıyorum. Kartım postan geçirenlerin dikkatsizliği yüzünden yavaş yavaş kırıldı. Kart yenileme talebinde bulunmak için Finansbank'ı aradım. 10 tl ücret istediler. Bu klasik bir sorundur kart kullananlar bilir daha önce de aynısı başka bir bankanın kartına olmuştu ücretsiz yenilemişlerdi. Tabi ki kabul etmedim işlem ücretini. 6 ay kalma sözü vermiştim bittiğinde iptal ettireceğim.

Berker 1.106 Okunma

Cevaplar

  • Berker 09 Şubat 2014

    finansbank hiçbir şekilde benle konuşmadı. gönderdikleri cevap saçmalıktan ibaretti. arayacaklarını belirttiler aramadılar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön