09 Aralık 2015

Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma Problemi, Kaybolan Para!

2015 yılının 11. ayında asgari ücretini yatırmış olduğum 2.750 TL limitli limiti dolmuş kredi kartımın kalan borcunu yapılandırmak istedim. Yapılandırma 9 taksit ve 244 TL olacak şekilde bölündü. Telefon üzerinden görüşmüş olduğum arkadaş kartı kullanmaya devam edebilirsin her yatırdığın 244 TL'de limitin açılır asgari ücreti de kullanabilirsin dedi.

06/12/2015 tarihinde sabah saatlerinde kredi kartına 630 TL parayı bankamatikten yatırdım. İnternet şubesi üzerinden tekrar baktığımda 630 TL ödemem ile açılması gereken 630 TL limit 450 TL olarak yansıdı. Hafta içinde Finansbank'ı aradığımda bu paranın ne olduğuna dair hiçbir bilgiye ulaşamadım ve toplam görünen borç 3680 TL olmuş.

Ahmet 907 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 11 Aralık 2015

    Çalışanlarınıza Bekleyen Provizyonun ne anlama geldiğini öğretirseniz sevinirim. 1 gün beklediğimde bekleyen provizyon işleminden kaynaklanan bir hata olduğunu gördüm Borç makul fiyata indi ve ödeme gerçekleştirdim. Tek bir problemim kaldı 6/12/2015 tarihinde 630 TL ödeme gerçekleştirdim ve 630 lira limit açılması gerekirken 450 TL limit açıldı bunun sebebini öğrenebilirmiyim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. AHMET EMIN Y. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön