27 Ocak 2015

Finansbank Kredi Kartı Üzerinden Bilgim Dahilinde Olmayan 850 TL Çekimi.

Eşimin kredi kartı üzerinden 3 günde 850 TL işlem yapılmıştır. Kartımızı kapatmamıza rağmen. Call center ile konuşup gerekli belgeleri 3 defa faks çektiğimiz halde geri dönüş olmamıştır. Bunun üzerine Finansbank Keyap şubesinde müşteri temsilcisi ile görüşüp formu ona da ilettiğimiz halde en kısa sürede dönüş yapılacak denilmesine rağmen herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

Kredi Kartının güvenliğinin korunmadığı bir pozisyonda 3D secure ve bunun. Güvenlik önlemi alınmadığı için bu pozisyonlara maruz kaldığımız halde ciddiyetsiz bir tavır sergileyerek ilgilenilmiyor.

En kısa sürede dönüş yapılması ve Apple tarafından email ile görüştüğümüzde bizim tarafımızda problem yok 10 gün içinde iade.

Aydin 256 Okunma

Cevaplar

  • Aydin27 Ocak 2015

    Finansbank' ın ilgili web sitesinden zaten şikayetimizi bildirdik. Herhangi bir dönüş olmadığı için farklı web şikayet sitelerine yönlenmek zorunda kalıyoruz. Biz müşteri olarak isteriz ki bizi dinleyen bizi anlayan kurum karşımızda bulunsun. Bu makro ekonomi ortamında her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetidir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön