Finansbank Kredi Kartı Üyelik Aidatımın İadesini İstiyorum!

Hatice Şule Y. |

Finansbank'tan almış olduğum card finans nakit kartı ile ilgili üyelik aidatının kesinlikle alınmayacağı söylemesine rağmen extralarda kesintinin yapıldığını gördüm. Bankaya bu konu ile ilgili başvuru yaptığımda otomatik ödeme talimatı verilmediği için bu kesintinin yapıldığı söylendi.

Buna istinaden kartlara otomatik ödeme talimatı verildi. Fakat geçen ayın extralarına baktığım zaman tekrardan kesintinin yapıldığını gördüm. Bu konu ile ilgili bankaya başvurmam söylendi.

Bunun sonucun da bankadan gelen cevap son derece manidardı. Yapılan başvurunuz olumsuz şekilde karşılanmıştır dilekçe ile tüketici hakları hakem heyetine başvurabilirsiniz şeklinde meydan okuma biçiminde cevap geldi. Bilgilerinize.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  09:38

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.