09 Ağustos 2014

Finansbank Kredi Kartı Ücreti Ve Saygısızlık!

Cardfinans gördüğüm en kötü teknolojiyi ve mantığı kullanan bankadır. Sanal kart ile alışveriş yapıyorsunuz eve gelen ekstre gelmiyor sebep ise sanalkartını kullanmanız. Ayrıca sanal kart ile alışveriş yapıyorsunuz kredi kartına ayrı ödeme yapıyorsunuz sanal kartına ayrı ödeme yapıyorsunuz ama normalde ise bunlar beraber kullanılıyor saçmalık.

Babam 62 yaşında telefonda ona yardımcı olma durumu ise berbat. Soruluyor neden diye adamın dediği direk kartınızı kapatalım ben duydum bu kelimeyi bu nedir ya tehdit. Kartına limit veren sizsiniz 30 bin TL paranı alıyor musun alıyorsun sorun ne peki? Bilmeyen birini yanıltmak mı yoksa zora sokmak mı? Ayrıca 70 TL aidat ücretinin iptalini istiyorum....

Mustafa 405 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön