Finansbank Kredi Kartı Ücreti Alıyor.

Hasanmustafa Ö. |

2012 yılına ait 55 TL tutarındaki Yıllık üyelik ücreti ile ilgili Finansbank Sizi Dinliyoruz bölümüne şikayette bulundum fakat cevap alamadım. İnternetten Kontrol ediyorum Şikayet sonuçlandı diyor fakat iade-iptal yada red gibi bir açıklama yok. Bunun üzerine Mamak Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığından 28.01.2014 Tarihinde "55 TL ÜCRETİN TÜKETİCİYE İADESİ KARARI "aldım. Karar tebliğ edildiği halde bu ücret Hesap ekstremden düşülmemiş ayrıca banka ücret ödememek için kartım iptal edilmiştir. Hakkımızı arıyoruz fakat banka Hakem Heyeti Kararını uygulamak istemiyor.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasanmustafa Ö.
  22 Mart
  22:30

  aradık mesaj attık uğraştık vs ama sonunda paramı iade alabildim.

 • Hasanmustafa Ö.
  04 Mart
  20:29

  Halen iade bekliyorum

 • 01 Mart
  09:21

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.