19 Mart 2013

Finansbank Kredi Kartı Talebim Alınmamış!

Bundan 2-3 hafta kadar evvel internet üzerinden Finansbank Kredi Kartı başvurusunda bulundum. Başvurumu takip eden ilk iş gününde Müşteri himzetlerinden bir görevli bilgilerimi alarak başvurumun kabulü durumunda kartımın ilgili adrese gönderileceğini belirtti. Kart başvurumun kabul edildiğine dair SMS de geldi. Bugün ise tekrar Müşteri hizmetlerini arandım. Tekrar kimlik numaram, iş telefonum gibi bilgiler sorulmaya başlandı. Bu bilgileri daha önce verdiğimi söylediğim zaman ise görevli sanki birden bire tavır değiştirdi ve "başvurunuz eksik bırakılmış (kim bırakmış, nasıl ve neden bırakmış bilemiyorum) şubeden işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor" diyerek görüşmeyi sonlandırdı.

Onur 77 Okunma

Cevaplar

  • Onur28 Mart 2013

    Müşteri temsilciniz aracılığıyla tarafıma geri dönüş sağlanmış, problem giderilmiştir. İlgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön