03 Temmuz 2013

Finansbank Kredi Kartı Sigortasında Mağduriyet!

2 yıl önce işsizlik durumuna karşı kredi kartımı sigorta yapmak için Finansbank tarafından aradım. Bana söylenen işsizlik durumunda 10000 TL ye kadar kredi kartı borcumu ödeyeceklerdi. Şimdi 2100 TL kredi kartı borcuma karşılık sigortamın devreye girmesini istedim. Aldığım cevap şu " Bunu yapabilmemiz için başkasının yanında sigortalı çalışan olmanız lazım yada 7 ile 30 arasında iş kazası nedeniyle hastanede yatmanız lazım".

Ben bu sigortayı yaptırdığımda da sigortalı değildim ki. Bağkur'luydum. Benden 2 senedir bu parayı aldılar. Şimdide alay eder gibi öncelikle sizin sigortalı çalışan olmanız lazım diyorlar. Benden alınan sigorta primlerinin iadesini bile isteme hakkım bile yok.

Günay 102 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Temmuz 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön