06 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartı Sigortası!

Finansbank'tan temasız Gold kredi kartım var, 12 ay önce beni Finansbank emeklilikten aradılar ve kredi kartımı sigortalamak istediklerini söylediler bana işsiz kalınca, hastalıktan dolayı malulen olunca,vefat edersem kredi kartımın ektresini ödeyeceklerini ve benden herhangi bir şey taahhüt etmeyeceklerini söyleyip beni de dahil etmek istediler,bende bana faydası olacak diye kabul ettim.

6 ay geçti, ben rahatsızlanarak hasteneye yattım, böbreklerimin bittiğine ve diyalize girmemi eğer girmezsem ölebileceğimi söylediler, benim bundan sonra çalışamayacağımı, bana %90 özürlü olduğumu söylediler ben bunu bankaya bildirince bende evrak istediler bende verdim ama hala ödeme yapmıyorlar.

Tufan 428 Okunma

Cevaplar

  • Tufan14 Nisan 2013

    magduriyetim giderilmedi hala beklemedeyim ... bakalım ne kadar bekleyecegiz bekleyip görecegiz..

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön