22 Ocak 2014

Finansbank Kredi Kartı Ödemesi Yapamıyorum Çünkü ATM'leriniz Bozuk!

Finansbank Atm'lerine ne zaman kredi kartı ödemesi yapmaya gitsem Atm sorunlu olduğundan Atm den ödeme yapamıyorum. Ee doğal olarak hemen şubeye giriyorum ve ödemeyi oradan yapıyorum. Daha sonra ekstrede gişeden ödeme yaptığım için para istiyorlar. Tabi ekstreyi inceleyip farkına varırsanız.

Bunun için bankanın web adresinden şikayetimi bildirdim. Bana yapılan dönüşe hala gülüyorum. Atm'lerimizin bozuk olduğu gün ve saatleri söyler misiniz? Yani biz müşteriler bankaların Atm lerinin ne zaman bozuk olduğunu not almaları gerekiyormuş.

Bankacılığın geldiği noktaya bak sen.

Adnan 74 Okunma

Cevaplar

  • Adnan 23 Ocak 2014

    Şikayeti okumadıkları çok belli oluyor. Şikayetinizi doğrudan bize yapın diye standart herkese gönderilen bir yazı, ancak bari bana yazmayın çünkü; yukarıda yazmışım, metni aynen paylaşıyorum "Bunun için bankanın web adresinden şikayetimi bildirdim. Bana yapılan dönüşe hala gülüyorum. Atm'lerimizin bozuk olduğu gün ve saatleri söyler misiniz? Yani biz müşteriler bankaların Atm lerinin ne zaman bozuk olduğunu not almaları gerekiyormuş." Aslında bu bile bir şikayet konusu şikayeti okumadan rastgele cevap vermek.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • Adnan 22 Ocak 2014

    :DD Şimdi biraz diğer şikayetleri incelediğimde daha iyi anlıyorum. Bu bir taktik :D olabilir kart ödeme günlerin de genelde bozuk oluyormuş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön