27 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartı Mağduriyetim!

2012 tarihinde Finansbank personellerinden birisi "Abi hedef tutması gerekli, sana kredi kartı vereyim" dedi. Ben ise "Finansbank gibi az gelişmiş bir banka ile çalışmak istemiyorum" dedim. Bunun üzerine personel "Abi kullanmadığın takdirde kart ücreti alınmıyor" dedi. Bunun üzerine nede olsa fakir bir banka, biraz kendisini geliştirsin diye düşündüm ve kartı aldım. Almaz olaydım.

Kartın varlığını bile unuttum. Kartı hiç kullanmadığım halde 200 TL kart ücreti diye bir borç geldi o da telefonuma. Sanırım kargo ücretini için paraları olmadığından dolayı yaklaşık 1 yıldır bana herhangi bir tebligatta bile bulunmadılar.

Mustafa 45 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön