31 Ağustos 2013

Finansbank Kredi Kartı Limitimi Sıfırladı!

Birkaç ay önce asistan değişimi kaynaklı Finansbank kredi kartım aksamalı ödenmiş.. Bu nedenle blokaj koyulmuş tüm ödemeler yapılmasına rağmen aylardır düzelmedi. 2009 yılından belli bu kartı kullanıyorum ve aktif kullanıldı. Sen bilirsin Finansbank iyi bir müşterini kayıp ettin. Diğer banka kartlarımı görebiliyorsunuz..

Bir bakın bakalım hareketlere harcama ve ödemelere. Ve hesabıma giren çıkan paralara. Kayıp eden siz oldunuz. 2009'dan belli kullandığım aktif kartın ( Banka hesaplarımın oldukça aktif olmasına rağmen ) verdiğiniz limit 2.750 lira.

İlhami 142 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön