20 Eylül 2013

Finansbank Kredi Kartı Limitimi Kısıtladı!

2011-2012 arası benim düzensiz ödemelerimden dolayı sorun yaşadım. Kartının tüm borcunu ödedim. Alışveriş esnasında tarafıma bildirimde bulunulmadan limit sıfırlandı. 8-9 ay kapatıldı. açılması için kaç defa aradığımı unuttum.

9 ay sonra ilk extrede yıllık aidatta geldi. Arayıp itiraz ettim geri çekildi 2012-2013 kullanım süresince sadece 07-2013'te 6 gün 08-2013'te üç gün son ödeme tarihinden sonra ödeme yaptım.

Hatta çektiğim taksitli nakit avans vardı onun borcunu da kapattım ancak Finansbank'ın kredi politikaları gereği limit sıfırlandı. Sebep sadece "kredi politikaları" Müşteri temsilcisi arkadaş ne zaman açılacağını bilmiyor. Hangi politika ? Kaçıncı madde veya muhatabım kim?

İbrahim 213 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 26 Eylül 2013

    Ayrıca Kredi politikalarınız gereği hiçbir açıklama yapılmaksızın kapatılan kredi kartı için ısrarla istediğiniz otomatik ödeme talimatının iptali de ayrı bir müşteri mağduriyeti teşkil ediyor. Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı bu konuda çözümleyici olacaktır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön