Finansbank Kredi Kartı Limitim Sıfırlanmış!

Hüseyin Y. |

Finansbank Kredi kartım ödemelerdeki aksaklıktan dolayı kapatılmıştı. Müşteri danışmanımla yapılan görüşmede asgari limiti ödendiği takdirde kredi kartımı tekrar kullanabileceğim söylenmişti. Bunun üzerine asgari ücretimin de biraz üzerinde bir meblayı ödedim. Kartımın kullanıma açılmasını beklerken limitiniz sıfırlanmıştır diye bir mesaj aldım.

Bunun üzerine müşteri ilişkilerini aradım bana söylenen ödemelerin düzenli olması gerektiği daha sonra belki limitin açılabileceğiydi. Zaten gecikmelerin faizini peşin olarak ödediğimiz halde sözleşmede olmayan böyle bir uygulamadan doğan mağduriyetimin giderilmesini kredi kartımın kullanıma açılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Y.
  16 Ağustos
  14:44

  Düzenli ödeme yapıldığı takdir de ilerde limitimin açılabileceğini söylediler yani çözüm yok

 • 16 Ağustos
  13:05

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır.
  Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Hüseyin Y.
  14 Ağustos
  19:54

  Sms atıp kredi politikaları gereğince kredi limitimin sıfırlandığını tekrar belirttiler.

 • 12 Ağustos
  10:54

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.