Finansbank Kredi Kartı Limitim Düşürülmüş!

Servet K. |

Finansbank'tan kullandığım kredi kartımın limiti 32500 TL'den hiçbir bilgilendirme yapılmadan 10000 TL'ye düşürüldü. Bankanıza şimdiye kadar her dönem kredi kartı borcumun tamamını gecikmesiz olarak ödedim buna rağmen böyle bir uygulamaya giderek açıklama olarak banka kredi politikaları gereği diyerek böyle bir uygulama yaparak tüm mali düzenimi bozdunuz faiz alamadığınız müşterilere borcunu düzenli ödeyen müşteriye bu şekilde davranmanız bankanızın asıl kredi politikasını ortaya koymaktadır gerekli incelemelerin yapılmasını ve kredi kartı limitimin düzenlenmesi ve 32500 TL'ye yükseltilmesi için gerekli işlemi yapmanızı rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ocak
  10:31

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.