Finansbank Kredi Kartı Limitim Düşürüldü.

Demet T. |

Kart limitim hiçbir haber vermeden 10bin TL kadar azaltılmış. İnternetten otomatik yanıta yönlendiriliyorum. Bana limit artış talebiniz değerlendirilecek deniliyor. Ben artış değil limitimin eski seviyesine getirilmesini talep ediyorum. Çağrı merkezi neden olduğunu bilmiyor. Ödemelerim hep düzenli yapılmakta. Kart limitim neden düşürülüyor. Sorunla ilgili bankada maalesef hiçbir muhattap bulamadım.

Bankanın getireceği açıklamayı ve sorunun en kısa zamanda çözümlenmesinin teyidini bekliyorum. Aksi halde tüm ödemelerimi kapatıp kartın iptalini talep edeceğim. Bunu Bankanın şikayet bölümüne de ilettim. Bana çalışıp çalışmamak sizin tercihiniz diye kabaca cevap verdiler.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Demet T.
  25 Haziran
  12:05

  Habersiz limit düşürümü ve çağrı merkezindeki yaklaşım olumsuzdu. Ancak hızlı bir şekilde çözüme gittiklerine memnun oldum.

 • 19 Haziran
  15:34

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.