26 Mart 2013

Finansbank Kredi Kartı Limiti!

Kredi kartımın limiti bana yetmiyor sizden ricam limitimi 7500 den 10000 tl'ye çıkartmanızı istiyorum.

Halil 78 Okunma

Cevaplar

  • Halil 27 Mart 2013

    sayın türk finans bankası yöneticileri kıredi kartımın limiti cok düşük bana yetmiyor 3koli mal 7000tele ben pazarlama işiyle uraşıyorum oyüzden kart kulanmam şart lakin kartınızın limiti cok düşük sizden ricam ya limitimi artırın yada da kartınızı geri alıp iptal edin bu şikayetime olumlu yanıt vermenizi temeni eder hayırlı calışmalar dilerim

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimiz ile 13/03/.2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön