Finansbank Kredi Kartı Limit Sorunu!

Nogay K. |

Finansbank kredi kartımda 1.500 kullanılabilir kredi kartı limitimin sadece görüntüden ibaret. Neymiş 3 ay ekstre ödeme planıma bakacaklarmış, o zaman açacaklarmış limiti, bakın ben size yalvarmıyorum verdiğinizi geri almayın, yada keyif bağışlamayın. En kısa zamanda başka banka bulacağım sizden uzaklaşacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nogay K.
  03 Eylül
  17:22

  finansbank beni arayacagına yaptıgın yanlışdan dön ve kredi kartı limitimi ya ac . yada klartımı iptal et , bana mazeret anlatma sizin mazeretleriniz artık sıktı benim kredi kartı limitimde hala 1500 tl kullanılabilir yazıyr ama kart kapalı bence o kullanılabilir limiti o yapında bizde limit var diye alışverişlerde kullanmayayım yakında sizinle müşteri ilişkilerimi kesecegim o zmaan çok yalvarırsınız benim gibi müşteriyi bulmayı .sizin işiniz bu normal günlerde şemsiyeyi verirsiniz yagmurlu havalarda ise alırsınız şemsiyeyi aramışsınız da ben neden görmedim cagrınızı !!!!!!!

 • 02 Eylül
  09:57

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır.
  Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Nogay K.
  29 Ağustos
  18:44

  facbook üzerinde sizleri karalama kampanyası başlatacagım ama bir ama iki size geelcek müsterilere engel olayım bu bana yeter siz madem savaşı başlattınız göreceksiniz !!!

 • 29 Ağustos
  17:18

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.