Finansbank Kredi Kartı Limit Kısıtlama!

Levent A. |

2 ay ekstramı geç ödememe rağmen limit kısıtlama yapılmış bugün beni aradılar limitiniz ekside görünüyor eksik para yatırılmış diye kartımı bankamatikten kontrol ettim. Hesap kesimdeki asgari tutardan fazla bile yatırmışım. Kartımı aldığım şubeye gittim şube 0 800 lu numaradan limit kısıtlamayı kaldırabilirsiniz dediler.

Aradım fakat telefona cevap veren arkadaş bu yukarıdan, merkezden böyle bir karar alındı dedi. Bu kısıtlamaya ben müdahele edemiyorum dediler. Tabi banka kartımı ne zaman kontrol edecek duruma göre limitimi açacak. Zaman belli değil. En güzeli kısa zamanda Finansbank ile olan ilişkilerimi kartlarımı kapatıp iptal ettirmek..

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent A.
  18 Temmuz
  11:28

  Yine aynı mesaj aynı durum kısıtlama devam edıyor nedır bu kısıtlama anlamadım ama bu kartı ıptal edecem kesınlıkle ıptal ettırecem bu bankayla calısmak isteyenler dikkat etsınler benım gibi madur olmasınlar....

 • Levent A.
  12 Temmuz
  02:06

  Boyle bir banka olamaz ya hala daha bir sonuc yok bakalım ne olacak

 • Levent A.
  09 Temmuz
  16:21

  Hiç bir çözüm bulamadılar mağdurum

 • Levent A.
  09 Temmuz
  16:20

  Bankaya yazmıs olduğum yazi için aradılar ama arayan müşteri hizmetleri bizim yetkimiz yok genel müdürlük ilgileniyor diyor sorunum hala çözüme ulaşmadı..

 • Levent A.
  05 Temmuz
  02:56

  Zaten banka değerlenirmeye alıyorda bir türlü çözüme ulaşmıyor hala kısıtlama devam ediyor bakalım nezaman değerlendirme sonucu çıkacak.

 • 04 Temmuz
  10:22

  "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş."