21 Eylül 2013

Finansbank Kredi Kartı Kullanmama Rağmen Üye Aidatı Kesiyor!

İstemediğim halde kredi kartı gönderdiler. Finansbank çağrı merkezini aramama rağmen; kredi kartını istemediğimi iptal edilmesi konusunda defalarca çağrı merkezine söyledim ardından mail olarak ekstre geldi. 50-60 TL kart bedeli kestiler.

Çağrı merkezini tekrar aradım yardım istemediğim kartın bana ulaşmadığını ve kart aidatına itiraz ettim kabul etmediler; kullanmadığım kart ve elimde olmayan 2. kartın iptali ve hala aynı şekilde görünen üye aidatının iptalini istiyorum ve kredi kartının tamamen iptalini istiyorum. Aksi taktirde tüketici hakem heyetine başvurup kanuni yollardan hakkımı arayacağım.

Ömer 72 Okunma

Cevaplar

  • Ömer27 Eylül 2013

    para puan yüklemişler;; 1.68 tl kart aidatından dolayı borçlu görünüyorum ekstrede.ben kökten iptalini istiyorum finans bankla ilişki mi tamamen kesmek istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön