17 Eylül 2013

Finansbank Kredi Kartı Kapatma İşlemi!

Kredi kartımı kapatmak istedim ve telefon ile irtibata geçtim. Çağrı merkezi yetkilisi kapatmam haline taksitli tüm alış verişlerimin ilk ekstreye yansıyacağını ve bunu onaylayıp onaylamadığımı iki defa sordu bende bunu onaylamadığımı kendilerine söyledim. Beni tekrar arayacaklarını söylediler ama arayan soran olmadı. Akabinde ilk gelen ekstreye bütün taksitler yansıtılmıştı.

Kendilerine faks çektim telefon açtım bir sonuç alamdım. Bankamız politikaları gereği diye bir laf tutturmuşlar gidiyorlar. Bu hakkı nereden nasıl aldıklarını kaç sefer sordum ama yanıt alamadım. Tek kelime bankamız politikaları gereği peki bizim hakkımız ne olacak.

Hasan 496 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön