03 Eylül 2013

Finansbank Kredi Kartı İptal Edilmiş!

Her sene olduğu gibi bu senede kart aidatından muzdarip olup itiraz ettim. Fakat iptal etmeyip tüketici mahkemesi kapısını bana gösterdiler, buna istinaden başvurum sonucu haklı bulundum ve kart iadesi yapıldı.

Bundan sonraki süreçte bana cep telefonuma "Kart ücreti/ücretleriniz, Hakem heyeti kararıyla iade edilmiştir. Kredi kartınız ve varsa bağlı talimat / kampanyalar ise politikalarımız gereği iptal edilmiştir." mesaj olarak böyle bir yazı gelmiştir.

Hemen ardından 444 0 900'ü aradım çıkan müşteri temsilcisi aynen devam edebileceğimi söyledi sıkıntının olmadığını. Dün itibari ile 02.09.2013 kredi kartıma 03.09.2013 harcama yapacağımı hesaba katarak fazla para yatırdım.Kredi kartı iptal edilmiş. Neden? Finansbank'tan şikayetçiyim.

Serkan 178 Okunma

Cevaplar

 • Serkan 13 Eylül 2013

  sonunda fazla

 • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 10/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Serkan 09 Eylül 2013

  Şimdide iptal edilen kartıma yatırdığım fazla parayı vermiyorlar. Ve fazla paranın nereye gittiğinide açıklayamıyorlar ilginç. Finansı nerden sağladığını şimdi daha iyi anlıyorum. Bizlerden... 33,92 TLyi şeytan aldı götürdü, bakalım kaybedemeden getirebilecekmi merakla bekliyoruz.

 • Serkan 09 Eylül 2013

  09.09.2013 11:23 İtibari ile arandığımda kredi kartıma fazla yatırdığım parayı geri iade edilmeyeceğini taksitlerimin olduğunu söylenildi. Taksitlerimi, borcumu topladığımda ise halen 44,15 TL alacağım çıkmasına rağmen nasıl böyle birşey çıkardıklarını izahta edemiyorlar ve tüketici mahkemesi kapısını gösteriyorlar bu kadar sorumsuz bir banka daha varmıdırki ?

 • QNB Finansbank Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön