23 Mart 2015

Finansbank Kredi Kartı Hesabımın Kapatıldığını Dair Belge Talebi.

09 Mart tarihinde Finansbank kredi kartı hesabımın kapatıldığına dair kendilerinden bir e-mail gönderilmesini istedim. Hesabıma farklı bir yerden iade yapılacağı için, kapatıldığına dair bir yazı olmadan bu iadeyi alamıyorum.

Bankadan rica ettim ve bana e-mail olarak ileteceklerini ilettiler.
Aradan kaç gün geçmesine rağmen 5-6 kez bankayı aradım, bir seferinde hesabınız kapatılmıştır dendi, posta yoluyla yazıyı gönderdik dendi, en son olarak da e-mail olarak gönderildi dendi ama 15 gündür elimde ne bir yazı ne de bir e-mail mevcut. Bu süre zarfında bankayı arayarak doğru e-mail adresimi, fiziksek adresimi kendilerine ilettim. Hala konuyla ilgili bir çözüme ulaşmış değilim.

Özlem 260 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön