29 Ağustos 2013

Finansbank Kredi Kartı Harcama İtirazı!

1 Ağustosta internet ile giriş yaptım, kredi kartımda para eksik, bekleyen provizyonlara baktım 2 adet bilgim dışı alışveriş var. Aradım bankayı siz şifre girmediğiniz için onay işareti zaten yok iptal olacaktır dediler. Teşekkür ettim kapattım. Sonra baktım 6 gün sonra 1'i çekilmiş diğeri iptal. Aradım konuştum, iptal talebi verdim kapattım, akşama mesaj geldi maile gelen formu doldurun, print edin, bize fakslayın dendi.

Arife günü aradım hemen, dedim bu sizin suçunuz. Ben onay vermeden benim paramı nasıl benden izinsiz başkasına verirsiniz dedim prosedür bu, sen uğraş demeye getirdiler. Dedim hemen kapatın öderim kaç paraysa ama sizi tanımam bir daha kısacası itimadım sıfır artık.

Tandoğan 150 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön