22 Ocak 2014

Finansbank Kredi Kartı Dönem Borcu Göndermiş!

Bu konu ile ilgili daha öncede şikayetlerim olmuştu, Finansbank halen 3 ayda bir durmadan kredi çektikten sonra istemediğim halde gönderdiği, hiç kullanmadığım ve şifresini dahi oluşturmadığım kredi kartına nasıl oluyorsa 79 TL. Kredi Kartı Dönem Borcu adı altına cep telefonuma mesaj gönderiyor.

Daha önceki şikayetlerim de en son olarak 2013 Yılı Ekim Ayı içerisinde göndermiş olduğu ve şikayet ettiğim 65 TL'lik borcu daha da arttırarak 79 TL.'ye çıkartmış gözüküyor. 2-3 ayda bir kafalarına göre hiç kullanmadığım bu karta borç çıkarıp göndermeyi alışkanlık haline getirdiler. 79 TL'lik bu hayali borç ile kredi kartının kapatılarak tamamen iptal edilmesini talep ediyorum.

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön