20 Eylül 2013

Finansbank Kredi Kartı Borcumu Ödememe Rağmen Bloke Koyuldu!

Yaklaşık 2 ay kadar bir süreyle kredi kartıma ödeme yapamadım. Bunun üzerine yetkililer beni arayarak ödeme yapmam konusunda uyardılar ve aksi bir durumda tahsilat birimine sevkin söz konusu olacağı bildirildi. Yaklaşık 2-3 gün içerisinde tüm borcumu ödedim. Borcumu ödememin üzerinden 2 hafta geçti ve kartımın limitine bloke koyulmuş kullanamıyorum.

3 gün 4 gün 1 hafta anlaşılabilecek bir zaman ama resmen 2 haftayı aşmak üzere artık. Hem benden para kazanıyorlar hem borcumu ödememe rağmen limitime bloke koyuyorlar. Müşteri temsilcisiyle irtibata geçtim sistemsel bir durum olduğunu söyledi ve ne zaman blokenin kaldırılacağını bilmediğini söyledi.

Melih 82 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön