28 Ocak 2014

Finansbank Kredi Kartı Borcumdan Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

27.01.2014 tarihinde kredi kartı borcumun son ödeme tarihi olmasından dolayı ve bankaya gidebilecek durumum olmadığı için vadesiz hesaba Eft yapıp kredi kartı borcumu ödemek istedim ancak 29.70 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.

Ben sadece kredi kartı borcumu ödemek için bu yöntemi tercih ederken, benden habersiz bir şekilde bu paranın kesilmesini kabul etmiyorum.

Müşteri memnuniyetini zedeleyen bir anlayıştır bu. Eğer böyle yapılacaksa bankadaki hesabımı kapattıracağım gibi, bir daha da Finansbank'la çalışmayacağım. Eğer hesap işletim ücreti adı altında alınan para iade edilmezse Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Tevfik 173 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli müşterimiz, bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • Tevfik'in Teşekkür Mesajı04 Şubat 2014

    03.02.2014 tarihinde şikayetim çözümlenmiştir, teşekkürler

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön