Tevfik Can Y. Teşekkür Mesajı

03.02.2014 tarihinde şikayetim çözümlenmiştir, teşekkürler

Finansbank Kredi Kartı Borcumdan Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Tevfik Can Y. |

27.01.2014 tarihinde kredi kartı borcumun son ödeme tarihi olmasından dolayı ve bankaya gidebilecek durumum olmadığı için vadesiz hesaba Eft yapıp kredi kartı borcumu ödemek istedim ancak 29.70 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.

Ben sadece kredi kartı borcumu ödemek için bu yöntemi tercih ederken, benden habersiz bir şekilde bu paranın kesilmesini kabul etmiyorum.

Müşteri memnuniyetini zedeleyen bir anlayıştır bu. Eğer böyle yapılacaksa bankadaki hesabımı kapattıracağım gibi, bir daha da Finansbank'la çalışmayacağım. Eğer hesap işletim ücreti adı altında alınan para iade edilmezse Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  16:34

  Değerli müşterimiz, bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.

 • Tevfik Can Y.
  04 Şubat
  11:48

  03.02.2014 tarihinde şikayetim çözümlenmiştir, teşekkürler

 • 28 Ocak
  09:44

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.