04 Ağustos 2014

Finansbank Kredi Kartı Borcum İçin Avukatınız Hasta Annemi Tehdit Ediyor!

Umarım yardımcı olursunuz, benim kredi kartı borcum vardı en son ocak ayında yatırmıştım o dönem de çalışıyordum ve altı aya yakın rahatsızlığımdan dolayı işe gidemedim ve fizik tedavim vardı. bu yüzden dolayı ödeme yapamadım şuan verilmiş olduğum avukatların bana ve aileme ettikleri hakaret ve tehditlerinden bıktım Yön Hukuk Bürosu Av.S**** hanım adında bir bayan ödemem gereken miktar bin lira fakat 2000 küsür bir meblağ istiyor.

Kendilerine banka ya gidip taksitlendireceğimi söylememe rağmen hasta ve yaşlı annemi arayıp polis, çilingir ve ödemezsem hapis kararı çıkaracaklarını söylüyorlar. Ben Antalya'da yaşıyorum ailem İstanbul'da, psikolojimi bozdular sizden yardım rica ediyorum...

Serpil 481 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön