09 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Yapınca Kredili Mevduat Hesabı Açılıyormuş!

Yaklaşık bir hafta önce Finansbank'a kredi kartı başvurusunda bulundum fakat istediğim limitte olmadığını görünce teslim almayacağımı beyan ettim. Buraya kadar sorun yok ama kredi kartı başvurusu yaptığımda kredili mevduat hesabı da açılmış bundan mesajla haberim oluyor, oradaki personel arkadaşın bunu bana tebliğ etmesi gerekmiyor muydu? Bu kadar mantıksız birşey görmedim.

İkincisi kredi kartını iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradığımda karşılaştığım durum oldu, muhatap bulamıyorsunuz sürekli mekanik bir ses, o menü senin bu menü benim bir müşteri temsilcisi arıyorsunuz ama ne hikmetse bulamıyorsunuz. Bir kredi kartını iptal ettiremedim kısaca. Şaka gibisiniz finansbank, hizmet anlayışınız bu mu?

Nural 85 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön