Finansbank Kredi Kartı Başvurumuzu Reddediyor!

Ali C. |

Sayın Yetkili;
2 yıldır emekliyim ve 2400 tl aylık alıyorum. Ayrıca özel sektörde insan kaynakları ve eğitim müdürü olarak 2.5 yıldır görev yapıyorum. Buradan da 2600 tl kazanıyorum toplam aylık gelirim,5000 tl'yi buluyor ve maaş hesabımda Finansbank'tır.

Eşim emekli 1100 tl maaş alıyor. 2006 model Suzuki Swift aracım var. Bir kaç kez kredi kartı talebinde bulundum ne hikmetse bir türlü kart verilmiyor. Aylık geliri asgari ücret bile olmayan veya hiç çalışmayan hiçbir gelir beyan etmeyen bir çok kişi tanıyorum ve bankanız bu kişilere kart veriyor ve çok üzülüyorum. Biz emeklileri bu şekilde niye mağdur ediyorsunuz lütfen bilgi bekliyor.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali C.
  04 Ağustos
  14:11

  Ne diyeceğimi bilemiyorum,\"sizi dinliyoruz diye verdiğiniz telefon numarasını arıyorum.Kredi kartının neden verilmediğine dair tatmin edici cevap alamıyorum.
  Yaklaşık 200 kişinin maaş ödemesinin FİNANSBANK tan yapılan şirketin insan kaynakları müdürüyüm (EKOMAR MARKETLER MENDERES-İZMİR) emekli olmadan birkaç sene önce ödeme düzensizliğim olmuştu fakat iki yıldır emekliyim ve durumum düzeldi, gelirimi beyan ettiğim halde madur sıfatına konulmak çok üzüyor.Daha ne diyeyimmmmmmm

  Saygılarımla,
  Ali CENGİZ
  EKOMAR MARKETLER İNS.KAY.MÜD

 • 01 Ağustos
  10:56

  Müşterimiz sadece iletişim bilgisini paylaşmış ancak kendisine telefonla ulaşılamamıştır. İsim benzerliği nedeniyle müşterimizin kişisel bilgilerine ulaşıp inceleme de yapılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Finansbank A.Ş.

 • 01 Ağustos
  09:12

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.