Finansbank Kredi Kartı Başvurum Olumsuz Sonuçlandı!

Emre E. |

Bankanıza yaptığım kart başvurusu sistem limitim dolu olması sebebiyle olumsuz sonuçlanmıştı. Bunun üzerine İ* B** kredi kartımı 6000 TL civarında limitini düşürüp size talebimi ilettim ama sistemde hala gözükmediğini dile getiren bir yazı yolladılar. Bunun üzerine banka ile irtibata geçerek limitimi düşürdüm. Kredi Kayıt Bürosu sistemini düzelttirdim ve şu an limitim 6000 TL düşmüş durumda. Karta ihtiyacım var ve siz hala onaylayıp yollamadınız, en kısa zamanda sisteme bakıp kartımı yollayınız mağdur ediyorsunuz müşterinizi. Bankaya gidecek vaktim de yok lütfen bankaya gidin demeyiniz. Talebime olumlu cevap verilmezse Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yapacağım bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Kredi Kart Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  10:10

  Müşterimiz Sn. Emre E. 'nın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.