19 Eylül 2013

Finansbank Kredi Kartı Başvurularıma Olumsuz Cevap Verdi!

Ya bu nasıl bir hizmet anlayışı, nasıl bir müşteri memnuniyeti? Anlamadım. Ben maaşımı Finansbank'tan alıyorum, üç kez kredi kartı kartı başvurusu yaptım ve her ikisinde de olumsuz cevap aldım.

Öyle saygın bir bankaya yakışmayan bir müşteri memnuniyeti, çok kötü bir durum. Acil kredi kart başvurumun tekrar incelenmesini ve onaylanmasını bekliyorum.

Turgut 95 Okunma

Cevaplar

  • Turgut 20 Eylül 2013

    Bana geri döndüğünüzü biliyorum o geçmiş birşey ben onaylanmadı diye mesaj atıyorum siz bana size bildirdik diyorsunuz yav bildirdiğiniz şey onaylanmadığını söylediniz o tamam diyoruz ama niye onaylanmıyorum yine başvurdum bu seferde olmazsa maasımı hscb tasıyacagım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 17/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön