23 Ocak 2015

Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenemedim!

02.01.2015 tarihinde kredi kartı başvurusu yaptım. Daha sonra beni başvurunuz alınmıştır diye aradılar. Aradan 21 gün geçmesine rağmen hala sonucunu öğrenmiş değilim. Başvuru sonucunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradığımda robot sistemde başvurunuz bulunmamaktadır diyor. Müşteri temsilcileri bu birim değil diyor, ben bakamam falan diyor. Müşteri hizmetlerini aradığım halde Finansbank müşteri hizmetlerini arayın diyor. Öyle diyor böyle diyor ama başvuru sonucu için evet ya da hayır diyemiyorlar. 14 gün içinde sonucunu size bildireceğiz demişlerdi.Ayrıca müşteri temsilcisi H. de yardımcı olmamak için epey direndi. Müşteri hizmetlerine bağlanmak hızlı ama çözüm yok!

Saim 324 Okunma

Cevaplar

  • Saim 28 Ocak 2015

    Otomatik geri dönüş için mesajı için sisteme teşekkürler. Hala geri dönüş yapılmış değil. Bir muhatap bulabilmiş değilim. Ayrıca Şikayetvar.com mesajımı sansürlemiş önemli noktaları silmiş. Ne anlamı kaldı bu işin?

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön