11 Eylül 2014

Finansbank Kredi Kartı Aidatlarımın İadesini Talep Ediyorum.

Son 10 yıla ait kullandığım haksız olarak aldığınız kredi kartı aidatlarımın iadesini talep ediyorum. Çözüm bulmazsanız tüm yetkili yerlerde hakkımı arayacağım, tüm olanaklarımı kullanacağım.

Özkan 294 Okunma

Cevaplar

  • Özkan13 Eylül 2014

    Finansbanki 11. Kez aradim hâla çözüm bulamadılar kredi kartından kesilen aidatlarımın dökümünü mailme istedim gönderdik dediler baktım yok aradim gelsi gelecek dediler yine yok talebin talebini oluşturduk çözülmedi diye hâla cevap yok müşteri hizmetleri berbat sakın bu firmaya bulaşmayin kimse işini bilmiyor.. Ama firmayı şikayet edicem

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön