22 Şubat 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatının İptalini İstiyorum!

Uzunca bir süredir faal olarak kullandığım cardfinans gold kredi kartı na 31/01/2013 tarihinde 65 tl kart ücreti yansıtılmıştır müşteri hizmetleri yetkilisi ile yapmış olduğum görüşmede bu yansıtılan kart ücretinin iptal edilemeyeceğini ve 3 adet otomatik ödeme talimatı verdiğim takdirde kartıma 45 tl para puan yükleneceğini onun dışında bu ücretin hiç bir şekilde iptalinin söz konusu olmadığını beyan etmiştir.

Daha önceki yıllardaki kart aidatını belirli bir harcama sözü verdiğimde iptal ediliyordu sonu 5008 ile biten kartımın iptalini istedim kullanmayacağım bir kredi kartının bana bu yıl hizmet vermeyecekleri için 65 tl olan bu ücretin iptalini istiyorum.

Cengiz 98 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön