17 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Üniversiteye başladığım sene , kantinde Finansbank'ın yetkilileri öğrenci için kredi kartı dağıtıyorlardı. Kart dağıtılırken öğrenciler için yıllık kart ücreti yok, nakit avans imkanınız var, şu kadar faizi var gibi bilgiler verildi. Ben ve arkadaşlarım kabul ettik ve aldık. Fakat şu zamanlarda interaktif bankacılık işlemlerinde gördüğüm üzere 2013 şubat ayında yıllık kart ücreti olarak 25.00 tl ücret kesilmiş ve ben bu kartı yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum. Bu kart ücretinin hesabıma geri yatırılmasını ve araştıramadığım 5 yıllık süreçte de kesilmiş olabilecek ücretlerin hesabıma geri yatırılmasını istiyorum.

Anıl 42 Okunma

Cevaplar

  • Anıl 20 Nisan 2013

    isteğim degerlendirilmiş fakat olumlu sonuçlandırılamamış. Neden belirtmeden, çok açık bir şekilde(!) belirttiğiniz için teşekkürler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön