19 Şubat 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Cardfinans Gocard kullanıcısıyım. Üniversite öğrencileri için verilen bu kartı aldığımda aidatının olmadığı söylendiği halde ki zaten yasal bir uygulama değil, ancak Finansbank diretmekte oldukça ısrarlı internet şubesinde bankanın benden 25 lira kart aidatı aldığını gördüm. Bu ilk değil, geçen sene de, bir önceki sene de aynı sorunla karşılaştım ve aidatların iadesini bir şekilde sağladım. Ancak bu kez müşteri hizmetleri ile de sıkıntı yaşadım. En kısa zamanda bu aidatın iptalini istiyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağım.

Berkcan 32 Okunma

Cevaplar

  • Berkcan15 Şubat 2014

    Sorunum çözülmedi

  • Berkcan21 Şubat 2013

    Finansbank sorunumu çözmek bir yana, dinlemeyi bile beceremedi. Bana gönderilen mesaj şu; "Talebiniz değerlendirilmiş olup, olumlu sonuçlandırılamamıştır." Değerlendirin demedim ki ben, hakkımı istedim. Kimin parasını kimden saklıyorsunuz siz..! Hafta sonuna kadar aidatım iade edilmezse Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne başvuracağım. O zaman sonuçları burada hep birlikte görürüz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön