25 Eylül 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Talep Ediyor!

Yaklaşık 3 sene önce Finansbank'tan kredi kartı talebinde bulunmuştum. Üniversite öğrencisi olduğum için benden kart yıllık aidatı istenmemişti. Hala öğrenci olmama rağmen bu dönem ki faturama aidat yansıtıldı.

Bunu müşteri temsilcisine ulaşıp söylediğimde bana yanlış bilgilendirme olmuş olabileceğini söyledi, kartı kapatmak istediğimde ise bana para puan verip aidatı sileceklerini söylediler. Fakat sadece bir sefere mahsustu. Kaybetmemek için ellerinden geleni yapıyorlar fakat baştan resmen müşteri yanıltılıyor. Çok kötü bir bankacılık örneği. Şikayetçiyim.

Ayça 44 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön