06 Şubat 2014

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Kesiyor!

Finansbank habersiz clubfinans kart yollamış. Teslim aldım mı hatırlamıyorum. Bu hiç kullanmadığım karta 150 tl kart ücreti tahakkuk ettirmişler. Mail ve tel mesajı yolu ile sürekli rahatsız ettiler. Çok büyük uğraşlar vererek müşteri hizmetlerinden biriyle görüşebildim.

Bu kartı iptal edip bana fix kart gönderebileceklerini bu kartın aidatı olmadığını bu karta 200 tl puan yükleyip diğer kartın ücretini buradan düşebileceklerini bu söylediklerinin bu kartla alışveriş yaptıktan sonra geçerli olacağını söylediler. Uğraşmak istemediğimden tamam dedim.Kart geldi alışveriş yaptım. Bu sefer 130 tl kart aidatı diye mail ve tel ile sürekli rahatsız ediliyorum. Kendimi saf gibi hissediyorum. Bankaysa ilgisiz.

Şule 117 Okunma

Cevaplar

  • Şule11 Şubat 2014

    Bu sorunu halletmek için çok uğraştım.Para belki önemli bir meblağ değil fakat bankanın tutumu yanlıştı.Telefon başında 1 saattten fazla zaman geçirdim.Fakat bu siteye yazana kadar bir sonuç alamadım.bence müşteriye bukadar sıkıntı yaşatmadan sorunlar çözülmeli.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön