21 Ocak 2014

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Maaş hesabı açtığım Finansbank şubesinden adıma kredi kartı gönderdiler. Kartı teslim almayıp iade ettim ama buna istinaden teslim almadığım kredi kartına 15 TL kart aidatı yansıtıp hesap ekstresini mail atmışlar telefonla müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum kimseye ulaşılmıyor. Benim anlamadığım bu adamlar insanların parasını bu kadar rahat nasıl alabiliyorlar? Bu konuda banka yetkilerinden bilgi istiyorum ve adıma çıkan kredi kartının kapatılmasını 15 TL olan kart aidatının da iadesini istiyorum.

Salim 46 Okunma

Cevaplar

  • Salim 27 Ocak 2014

    Firma Beni neden böyle işlerle uğraştırıyor, böyle işler ilk baştan olmasa daha güzel olmazmı insanın aklına şu soru geliyor biz ekstreyi gönderelim ne koparırsak kar dır mı diyorlar acaba Ama bundan sonra bu bankayla bütün ilişkilerimi keseceğim kesin

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön