23 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Benim bilgim ve rızam olmadan Finansbank tan almış olduğum club finans kartım için yıllık 200 tl ve classic card finans kartım için 50 TL aidat kesilmiştir. Yasal olmayan bu paranın iadesini talep ediyorum ve müşteri hizmetine her bağlandığımda bu durum nedeniyle sürekli bekletilmeye alınıyorum ve bu konu ile ilgili olarak Tüketici Sorunları Hakem Heyetine de başvuru yapacağım.

Doğuş 37 Okunma

Cevaplar

  • Doğuş 26 Temmuz 2013

    500 tllik karta 250 tl aidat alınması ne kadar yasal olabilir üstelik yalan beyanla bana bu kart verildi hiçbir şekilde aidat olmadığı söylenmişti

  • Doğuş 25 Nisan 2013

    bana 3 gün olmasına rağman bir bilgi verilmedi

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön