17 Temmuz 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Aldı!

Cardfinans üniversite kartımın süresi dolduğu için bana gönderilen Finansbank Go kart geçen ay elime geçti. Kartı 3 gün önce 2 defa kullandım ve kapattırmak istedim ekstrem de kart işletim kart aidat ücreti olarak 25 TL tarafıma yansıtıldı. 1 ay önce elime ulaşan bir karttan 1 yıllık kart aidatı alınmak isteniyor. Kartı kapatırken yetkili kişiye kart aidatı ödeyip ödemeyeceğimi sorduğumda ödemeyeceğim konusunda bilgilendirildim ve bu konu tekrar müşteri temsilcisi tarafından teyit edildi. Kart ücretinin ekstremden çıkarılmasını istedim ama böyle bir işlem yapamayacaklarını söylediler. 1 ay bile kullanılmayan karttan 1 yıllık ücret alınması doğru değildir iadesini istiyorum.

Mehmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 20 Temmuz 2013

    Burada müşterilerin sorunlarına süreklli ayı şekilde cevap verilmekte telefonda sizi ikna etmeye ve o kartı kapatalım size ücreti olmayan şu kartı verelim diye başka vurgun yapma yolları aramaktadırlar. sorunlara kesinlikle çözüm üretmemektedirler sürekli telefonda aynı şeyleri söylemektedirler. Bu tip bu tip bankaların Türkiye de bulunmamalaı kanaatindeyim

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön