02 Ekim 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Aldı!

Finansbank adına card finans Gold olarak 1 adet kredi kartım bulunmaktadır. 24.09.2013 tarihinde kredi kartı limitimden kart ücreti adı altında 79,00 TL banka tarafından çekilmiş. Daha önce club finans kredi kartımdan da 200,00 TL kart ücreti çekilmişti ve kredi kartımı iptal etmiştim. Şimdi aynı banka diğer kartımdan 79,00 TL kesmiştir.

Yasal olarak sözleşmede bile belirtilmemiş olan kredi kart aidatı hangi oranda ve neye istinaden bu rakamda kesiliyor ve tarafıma hiçbir SMS veya telefon ile bilgi geçilmiyor. Müşteri hizmetlerine şikayetimi belirttiğimde tatmin edici bir yanıt alamadım.

Ender 59 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön