19 Şubat 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Aldı!

Finansbank, her yıl kart aidat ücretine itirazıma mukabil, 65 tl olan bu bedeli iptal ediliyordu. Ancak bu sene iptal etmeyeceklerine dair mesaj gönderdiler. Maaşım bu bankaya yatıyor, 5 tane otomatik ödeme talimatım var, her ay da 2000 tl civarı harcamama rağmen iptal etmediler.

Bilal 32 Okunma

Cevaplar

 • Bilal01 Mart 2013

  Finansbank, her yıl kart aidat ücretine itirazıma mukabil, 65 tl olan bu bedeli iptal ediliyordu. Ancak bu sene iptal etmeyeceklerine dair mesaj gönderdiler. Maaşım bu bankaya yatıyor, 5 tane otomatik ödeme talimatım var, her ay da 2000 tl civarı harcamama rağmen iptal etmediler. Bankasyanın kredi kartını kullanın, Bankasya almıyor.

 • Bilal27 Şubat 2013

  boşuna zaman ayırıp buraya şikayet yazmayın. dikkate alıp geri dönen olmuyor.

 • Bilal25 Şubat 2013

  Yarın bir hafta olacak, geri dönen olmadı.

 • QNB Finansbank Temsilcisi19 Şubat 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön