09 Eylül 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatı!

26.03.2013 tarihinde Nisan ayı ekstresinde tarafıma haksız olarak yansıtılan 65 TL'lik kredi kartı aidatımı ödeyerek kartı iptal ettirdim. Kart ücretinin geri iadesi için de tüketici hakem heyetine başvurarak ücretin tarafıma geri iadesi için lehime sonuçlanan kararın dilekçesi elime ulaştı.

Ne var ki buna rağmen benimle irtibata geçilmedi. Tarafıma herhangi bir ödeme yapılmadı. Bu konularda müşterileri tanımayan ilgili banka ne yazık ki hukukun üstünlüğünü de tanımayarak kar ettiklerini zannetmektedirler. Finansbank'tan şikayetçiyim.

Erdem 47 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön