15 Ağustos 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatı!

Kredi kartımın Aralık 2012 hesap ekstresinde yıllık kart ücreti tahsil edilmiştir. Ben kart ücreti dışındaki borçlarımı kapattım. Ama aidat ücretini ödemeyeceğimi belirttim ve son ekstreme kadarda ödeme yapmadım iptalde edilmedi. Aralık itibariyle Haziran ekstreme kadar bu ücretten faizde talep edilmedi.

Ben Haziran 2013'de tekrar arayıp aidat ödemesini iptal edin ve kartımıda iptal edin talimatı verdim. Kartım iptal edildi ama aidat iptal edilmedi. Tekrar söylüyorum ben bu kart aidatını ödemeyeceğim. Zaten bankanızda şuan aktif kartım yok. Neyin aidatını ödüyorum, gerekli mercilerede başvuru yapacağım.

Soner 52 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön