01 Temmuz 2013

Finansbank Kredi Kart Taksiti!

Finansbank Fix kart sahibiyim. Yaptığım alışverişi daha sonra takside böldürmüştüm. 1 ay sonra 1200 TL kredi kartı limitim olan kartın bütün borcunu kapattım. Bana müşteri hizmetleri hiç bir borcum bulunmadığını söyledi. Ama 1 ay sonra kredi kartımdan 200 kusur para kesildi eski takside istinaden. Müşteri hizmetlerini aradım ve bana dedikleri şey, borcunuzu kapattığınızda taksit hesabınızı da kapattırmamız lazımmış. Kusura bakmayın ama sizin işinizi ben yapacak yada hatırlatacak değilim.

Bir an önce paramın iade edilmesini istedim ve geri kalan taksitlerin kapatılmasını talep ettim. Konu ile ilgili halen ne geri dönüş yapıldı nede işlem. Tüketici mahkemesinde sizinle de görüşeceğiz.

İnan 82 Okunma

Cevaplar

  • İnan02 Temmuz 2013

    Ben Şikayetimi telefonla müşteri hizmetlerime ileteli neredeyse 1 hafta olacak. Ama halen bir sonuç yok, birde üstüne üstelik buraya değil sizin websitenize yazmamı istiyorsunuz...Tabii orda hiç cevap vermezsiniz ya..

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Temmuz 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön