16 Mart 2013

Finansbank Kredi Kart Aidatının İptalini Talep Ediyorum!

Finansbank kredi kartımı aldığım ilk zamanda gelen yıllık kart ücretini yapmış olduğum başvurusu sonucunda geri iade edilmişti fakat gel gelelim son 2 senedir dilekçe vermeme rağmen ve sürekli kartı aktif kullanmama rağmen hatta ve hatta otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen benden yıllık kart aidatı ücreti alındı.

Benim ricam lütfen son 2 sene de alınan yıllık kart aidatı ücretimin geri iade edilmesi ayrıca bu senede alınacak yıllık kart aidat ücretinin işlem görmemesini rica ediyorum. Umarım finansbank ailesinden uzak kalmam mağduriyetim giderilemezse kartımı yakın bir zamanda iptal ettireceğim.

Cihan 47 Okunma

Cevaplar

  • Cihan19 Mart 2013

    bizi sadece dinlemeyin sorunlara çözüm bulun diye çağrı açtık fakat cep telefonuma isteğiniz başvuru olumsuz olmuştur diye mesaj atıyorsunuz lütfen aynı mesaj içeriğini burdanda yazarak belirtin . cuma günü hakkı tüketici mahkemesi üzerinden aramak için başvuruda bulunacağım kart aidatı olmayan bir bankadan kart alacağım finansbanktan otomatik ödeme talimatlarımı geri çekeceğim akebinde yakın bir süreçte kartı kapattıracağım. müşteriye verilen önemi bir kez daha görmüş olduk . tek hatamız telefonda hakaret etmemek nazik bir dille izah etmek ,bağırıp çağırsak kötü söz sarf etsek hemen kart aidatı iptal edilirdi. mesaj alınmıştır .

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön