09 Mayıs 2013

Finansbank Kredi İşlemleri ve Personel Davranışı!

Ankara bahçelievler şubesindeki O**adındaki müşteri görevlisi ve şube müdürü hakkında şikayetçiyim. 5000 TL kredi kullanmak için gittiğim bankada 50 binlira imzalatmaya kalkıldı. Sizin 500 lira borcunuz var 5000 TL güvence altına alacağız 50 Bini imzalamak zorundasınız yoksa kredi verilmez dendi.

Başka zaman kredi kullanırsanız bir daha imzaya gelmenize gerek yok dendi. 15 bine indirdiler miktarı. Bankacı olan arkadaşımı aradık olmaz dediğimizde kaba tavırlarıyla kağıtlar yırtıldı, şube müdürü camın arkasından suratımıza bile bakmayarak alacaklarsa alsınlar vermeyin kredi o zaman diye bağırmaları....

Eray 100 Okunma

Cevaplar

  • Eray 15 Mayıs 2013

    1 hafta olacak nerdeyse daha hala bi arayan soran var. şikayetleri bile kaale almayan bu firmadan tüm irtibatımı en yakın zamanda kredi kartlarımı pos cihazımı iptal ettirerek farklı bir bankayla anlaşmayı düşünüyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön