02 Mayıs 2015

Finansbank Kredi İşlemi ve Sigorta Poliçesi Sorunu!

2008 yılında konut kredisi kullandım. 2012 yılında Finansbank Hasanpaşa şubesinin sigorta poliçelerini yanlış adrese yapması nedeniyle sigortaları iptal ettirip sigortalarımı dışarıda yaptırdım. Şubeye dışarıda yaptırdığım poliçeleri iletmeme rağmen hiçbir onay alınmadan ve haber verilmeden 3 yıl boyunca sigortalı eve DASK ve konut sigortası yapmışlar. Ben bunu 3 sene sonra ipotek kaldırmak için şubeye başvurduğumda öğrendim.

Hasanpaşa Şubesi çalışanı sigortaların iptalinin yapılamayacağını ve 980 TL borcu ödemeden ipoteğin kaldırmayacağını söyledi. Bu sigortaları hangi hakla yaptınız? Çalışanlarınızın hatasını ben mi ödeyeceğim? En kısa zamanda poliçelerin iptalini ve ipoteğin kaldırılmasını istiyorum.

Ahmet 276 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Ahmet K.'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön